POWERFLEX PFF57-305-21H Втулка переднього стабілізатора 21mm для PORSCHE 944 1982-1985
POWERFLEX
POWERFLEX PFF57-305-21H Front Anti Roll Bar Bush 21mm for PORSCHE 944 1982-1985
Shipping calculated at checkout
P/N: PFF57-305-21H GTIN: 5055676548689
Quantity:
Pickup available at ATOMIC-SHOP UA Usually ready in 1 hour
ATOMIC-SHOP UA
Pickup available, usually ready in 1 hour
вул. Набережно-Лугова, 29
Київ
02000
Ukraine
Fits 924 up to chassis Nr 92CN4 02197, and Turbo, GT up to 93CN1 00305. This is a round bush, 35mm outside body diameter and 41mm overall length.