MISHIMOTO MMCLAMP-VS-25 Зажим V-подібний з нержавіючої сталі, 2,5 дюйма (63,5 мм)
MISHIMOTO
MISHIMOTO MMCLAMP-VS-25 Stainless Steel V-Band Clamp, 2.5" (63.5mm)
Shipping calculated at checkout
P/N: MMCLAMP-VS-25 GTIN: 811580035777
Available for order at Partners Worldwide Usually ready in 1-2 weeks updated 12.05.2026
Quantity:
Pickup available at ATOMIC-SHOP UA Usually ready in 1 hour