RECARO 653.100.2B60 Праве крісло Sport C, 5 дверей,підігрів, Dinamica сіра "Rallye" Photo-0
RECARO 653.100.2B60 Праве крісло Sport C, 5 дверей,підігрів, Dinamica сіра "Rallye" Photo-1
RECARO
RECARO 653.100.2B60 Кресло Sport C, 5 дв., подогрев, пассажир, серая Dinamica "Rallye"
Доставка рассчитывается при оформлении заказа
P/N: 653.100.2B60
Количество:
Забрать можно в ATOMIC-SHOP UA Обычно готов за час
ATOMIC-SHOP UA
Возможен самовывоз, обычно готов за час
вул. Набережно-Лугова, 29
Київ
02000
Украина
  • Повністю електричне регулювання у 8 напрямках
  • Двоступеневий підігрів сидіння
  • Ергономічна конструкція з підтримкою хребта
  • Ультратонка спинка для збільшення простору позаду
  • Бокові підтримки для кращої фіксації
  • Низька точка посадки для покращення керованості
  • Висувна подушка та поперекова підтримка (4 напрямки)
  • Повністю обтягнутий підголівник
  • Легка конструкція з композитних матеріалів
  • Оббивка Dinamica сірий Rallye
  • Сертифікація ABE/TÜV та схвалення AGR
Технічні характеристики:
  • Регулювання спинки: 15° вперед / 45° назад
  • Поздовжнє регулювання: 240 мм
  • Регулювання висоти: 60 мм
  • Регулювання нахилу: 6°
  • Точка посадки: 155 мм
  • Вага: approx. 24 кг
  • Висота сидіння: 905 ±10 мм
  • Ширина сидіння: 289 ±10 мм
  • Глибина сидіння: 540–600 ±10 мм