POWERFLEX PFF30-303-24H Внутрішня втулка переднього стабілізатора 24мм для LANCIA Delta 1600 GT/HF Turbo 2WD 1986-1992
POWERFLEX
Доставка рассчитывается при оформлении заказа
P/N: PFF30-303-24H GTIN: 5055676548078
Количество:
Забрать можно в ATOMIC-SHOP UA Обычно готов за час
ATOMIC-SHOP UA
Возможен самовывоз, обычно готов за час
вул. Набережно-Лугова, 29
Київ
02000
Украина
This bush is designed to fit anti-roll bars with a 24mm diameter, however, the bush has a 27.4mm bore to fit over a metal collar hidden by the original bush. This collar is retained by clamps that prevent the bush and bracket from moving side to side which is why it should be retained.